LUBECHAIN HT 320 konveyör zincir yağı

30

October, 2022

LUBECHAIN HT 320 konveyör zincir yağı

LUBECHAIN HT 320 konveyör zincir yağı, işletmeler için pek çok fayda sağlayabilir. Bu yağın kullanılması, işletmenizin üretkenliğini artırarak daha verimli bir çalışma sağlayabilir. Bazı faydaları şunlardır:

Zincirlerin ömrünü uzatır: LUBECHAIN HT 320, konveyör zincirlerinin ömrünü uzatarak daha uzun süre kullanım sağlar. Bunun sonucunda, zincirlerin sık sık değiştirilmesi gerekmez ve işletmenizde tasarruf sağlanır.

İşletmelerde maliyeti düşürür: LUBECHAIN HT 320, yüksek sıcaklıklarda bile stabil kalabilen bir yağdır. Bu sayede, motorun daha az sıcaklığa maruz kalması nedeniyle yakıt verimliliği artar. Böylece, işletmenizin maliyeti düşebilir.

Düşük viskozite: Bu yağın düşük viskozitesi sayesinde, zincirlerin daha kolay hareket etmesi ve çalışması sağlanır. Bu da daha düşük sürtünme anlamına gelir ve enerji tasarrufuna yardımcı olur.

Pas ve korozyona karşı koruma: LUBECHAIN HT 320, metalleri pas ve korozyondan koruyacak şekilde formüle edilmiştir. Bu, zincirlerin daha uzun süre dayanabileceği anlamına gelir ve onları daha verimli hale getirir.

Tüm bunlar, işletmenize LUBECHAIN HT 320 konveyör zincir yağı kullanmanızın sağlayabileceği faydalardan sadece bazılarıdır.

Share

LUBETEKS ENDÜSTRİYEL YAĞLAR VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Ailesi

Güçlü işler için güçlü yağlar.

Yorumlar

Yorum Yap