LUBEGRES BR 201

30

October, 2022

LUBEGRES BR 201

Baryum kompleks gresler, yüksek performanslı gresler kadar mükemmel özelliklere sahiptir, olağanüstü kimyasal dirence, mükemmel yük taşıma kapasitesine ve çok iyi sıcaklık direncine sahiptir.

220°C'nin üzerinde bir damlama noktasından yararlanan bu sabun, grese çok iyi bir su direnci ve iyi bir mekanik çalışma kararlılığı sağlama avantajına sahiptir.

Yüksek viskoziteli bir yağ tabanına sahiptir ve uzun ömür, düşmeme ve yıkanma direncinin önemli olduğu baş üstü konveyör yatak uygulamaları ve diğer agresif ortamlar için idealdir. Lubegres BR 201 gresleri ayrıca bir dizi NLGI derecesinde mevcuttur ve merkezi yağlama sistemlerinden pompalanabilen gresleri içerir.

Ayrıca haddehane yatakları ve açık deniz, rıhtım tarafı ve denizcilik uygulamaları gibi ağır endüstri uygulamaları için baryum kompleks greslerimiz de bulunmaktadır.

Molibden disülfit (moly) ve grafit gibi katı yağlayıcılar, daha fazla yük taşıma kapasitesi, aşırı basınç (EP) özellikleri ve sınır yağlama sağlamak için ağır yüklü uygulamalarda eklenir.

Share

LUBETEKS ENDÜSTRİYEL YAĞLAR VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Ailesi

Endüstriyel yağlarımız, işletmenizin çalışmasında güvenilir bir partnerdir.

Yorumlar

Yorum Yap